ЈОУ Библиотека „Феткин“ Кавадарци

Facebook страна Instagram Прашај го библиотекарот! Нашата локација
 
Home
Библио-Бум: Промоција на друштвени игри во библиотеката „ФЕТКИН“ PDF Печати Е-пошта
вторник, 16 јули 2019 11:31

Во просториите на библиотека „ФЕТКИН“ продолжува имплементацијата и промоција на друштвени игри Библио-Бум. На следните фотографии можете да погледнете за активностите од оваа промоција.

 66653625 2540307466032966 4327946601814294528 o

67223043 2540307059366340 5487843305108537344 o

66629994 2540307362699643 3537015313260347392 o

 

66371784 2540306276033085 2278563696231841792 o

66690209 2540306799366366 5591390005927870464 o

66692102 2540306302699749 1668980684422643712 o

66720146 2540312156032497 8457602023930462208 o

66786942 2540310869365959 6226565220320411648 o

66790095 2540307136032999 3281418090033709056 o

66832475 2540307209366325 3052481983671173120 o

66834397 2540306936033019 4356685533661888512 o

Последно освежено на среда, 24 јули 2019 12:04
 

Корисни податоци

Препорачани книги

 • Роберт Ладлам-Московски вектор
 • Грешница - Весна Радусиновиќ
 • Венецијанското предавство - Стив Бери
Previous Next

Препорачани детски книги

 • Јулски дневник-Бошко Смаќоски
 • Чудна случка во ноќта-Марк Хадон
 • Девојчето од шестата месечина - Муни Вичер
 • Супердевојче-Томе Арсовски
 • Чудна случка во ноќта- Марк Хадон
Previous Next

Виртуелна библиотека на Македонија

Банер

Работно време

понеделник 08:30 - 19:00
вторник 08:30 - 19:00
среда 08:30 - 19:00
четврток 08:30 - 19:00
петок 08:30 - 19:00
сабота /
недела /

Библиотека Феткин на Facebook

Facebook Image

Најчитани книги

 • Девојката со тетоважа на змеј - Стиг Ларсон
 • Девојката која играше со оган - Стиг Ларсон
 • кристин каст-избрана
 • Девојката што го урна осилото - Стиг Ларсон
 • мерилин кеј-далеку од очи далеку од срце
 • Ден Браун-Ангели и демони
 • Џеноф Пам-Сопругата надипломатот
Previous Next

Најчитани детски книги

 • Нина и клетвата на пернатата змија - Муни Вичер
 • Хари Потер и полукрвниот принц - Џ. К. Раулинг
 • Ривали - Синди Џефрис
 • Новородена ѕвезда-Синди Џефрис
 • Девојчето од шестата месечина - Муни Вичер
 • Посегнете по ѕвездите
 • Тајни амбиции- Синди Џефрис
Previous Next

[+]
 • Increase font size
 • Decrease font size
 • Default font size
 • default color
 • blue color
 • green color