ЈОУ Библиотека „Феткин“ Кавадарци

Facebook страна Instagram Прашај го библиотекарот! Нашата локација
 
Галерија - Промоција на Васил Мукаетов
promocija na vasil mukaetov 1
promocija na va...
Image Detail
promocija na vasil mukaetov 2
promocija na va...
Image Detail
promocija na vasil mukaetov 3
promocija na va...
Image Detail
promocija na vasil mukaetov 4
promocija na va...
Image Detail
promocija na vasil mukaetov 5
promocija na va...
Image Detail
promocija na vasil mukaetov 6
promocija na va...
Image Detail
promocija na vasil mukaetov 7
promocija na va...
Image Detail
promocija na vasil mukaetov 8
promocija na va...
Image Detail
promocija na vasil mukaetov 9
promocija na va...
Image Detail
promocija na vasil mukaetov 10
promocija na va...
Image Detail
promocija na vasil mukaetov 11
promocija na va...
Image Detail
promocija na vasil mukaetov 12
promocija na va...
Image Detail
promocija na vasil mukaetov 13
promocija na va...
Image Detail
promocija na vasil mukaetov 14
promocija na va...
Image Detail
promocija na vasil mukaetov 15
promocija na va...
Image Detail
promocija na vasil mukaetov 16
promocija na va...
Image Detail
promocija na vasil mukaetov 17
promocija na va...
Image Detail
promocija na vasil mukaetov 18
promocija na va...
Image Detail
promocija na vasil mukaetov 19
promocija na va...
Image Detail
promocija na vasil mukaetov 20
promocija na va...
Image Detail
 
Прикажи # 
<< Почеток < Пред 1 2 Следно > Крај >>
Страница 1 од 2
 
 
Powered by Phoca Gallery

Корисни податоци

Препорачани книги

 • Венецијанското предавство - Стив Бери
 • Грешница - Весна Радусиновиќ
 • Роберт Ладлам-Московски вектор
Previous Next

Препорачани детски книги

 • Девојчето од шестата месечина - Муни Вичер
 • Супердевојче-Томе Арсовски
 • Чудна случка во ноќта-Марк Хадон
 • Чудна случка во ноќта- Марк Хадон
 • Јулски дневник-Бошко Смаќоски
Previous Next

Виртуелна библиотека на Македонија

Банер

Работно време

понеделник 08:30 - 19:00
вторник 08:30 - 19:00
среда 08:30 - 19:00
четврток 08:30 - 19:00
петок 08:30 - 19:00
сабота /
недела /

Библиотека Феткин на Facebook

Facebook Image

Најчитани книги

 • Ден Браун-Ангели и демони
 • Девојката што го урна осилото - Стиг Ларсон
 • Девојката која играше со оган - Стиг Ларсон
 • кристин каст-избрана
 • мерилин кеј-далеку од очи далеку од срце
 • Џеноф Пам-Сопругата надипломатот
 • Девојката со тетоважа на змеј - Стиг Ларсон
Previous Next

Најчитани детски книги

 • Ривали - Синди Џефрис
 • Новородена ѕвезда-Синди Џефрис
 • Тајни амбиции- Синди Џефрис
 • Девојчето од шестата месечина - Муни Вичер
 • Посегнете по ѕвездите
 • Нина и клетвата на пернатата змија - Муни Вичер
 • Хари Потер и полукрвниот принц - Џ. К. Раулинг
Previous Next

[+]
 • Increase font size
 • Decrease font size
 • Default font size
 • default color
 • blue color
 • green color