ЈОУ Библиотека „Феткин“ Кавадарци

Facebook страна Instagram Прашај го библиотекарот! Нашата локација
 
Галерија - Алиса во земјата на чудата
img_20121005_095653_00
img_20121005_09...
Image Detail
img_20121005_095653_01
img_20121005_09...
Image Detail
img_20121005_095653_02
img_20121005_09...
Image Detail
img_20121005_095923
img_20121005_09...
Image Detail
img_20121005_095936
img_20121005_09...
Image Detail
img_20121005_095943
img_20121005_09...
Image Detail
img_20121005_100012
img_20121005_10...
Image Detail
img_20121005_100028
img_20121005_10...
Image Detail
img_20121005_100139
img_20121005_10...
Image Detail
img_20121005_100500
img_20121005_10...
Image Detail
img_20121005_101049
img_20121005_10...
Image Detail
img_20121005_101055
img_20121005_10...
Image Detail
img_20121005_101109
img_20121005_10...
Image Detail
img_20121005_101124
img_20121005_10...
Image Detail
img_20121005_101143
img_20121005_10...
Image Detail
img_20121005_101329
img_20121005_10...
Image Detail
img_20121005_101350
img_20121005_10...
Image Detail
img_20121005_102641
img_20121005_10...
Image Detail
img_20121005_102650
img_20121005_10...
Image Detail
img_20121005_102710
img_20121005_10...
Image Detail
 
Прикажи # 
<< Почеток < Пред 1 2 Следно > Крај >>
Страница 1 од 2
 
 
Powered by Phoca Gallery

Корисни податоци

Препорачани книги

 • Грешница - Весна Радусиновиќ
 • Венецијанското предавство - Стив Бери
 • Роберт Ладлам-Московски вектор
Previous Next

Препорачани детски книги

 • Чудна случка во ноќта- Марк Хадон
 • Јулски дневник-Бошко Смаќоски
 • Супердевојче-Томе Арсовски
 • Чудна случка во ноќта-Марк Хадон
 • Девојчето од шестата месечина - Муни Вичер
Previous Next

Виртуелна библиотека на Македонија

Банер

Работно време

понеделник 08:30 - 19:00
вторник 08:30 - 19:00
среда 08:30 - 19:00
четврток 08:30 - 19:00
петок 08:30 - 19:00
сабота /
недела /

Библиотека Феткин на Facebook

Facebook Image

Најчитани книги

 • Џеноф Пам-Сопругата надипломатот
 • кристин каст-избрана
 • Девојката што го урна осилото - Стиг Ларсон
 • Девојката која играше со оган - Стиг Ларсон
 • мерилин кеј-далеку од очи далеку од срце
 • Девојката со тетоважа на змеј - Стиг Ларсон
 • Ден Браун-Ангели и демони
Previous Next

Најчитани детски книги

 • Нина и клетвата на пернатата змија - Муни Вичер
 • Девојчето од шестата месечина - Муни Вичер
 • Тајни амбиции- Синди Џефрис
 • Посегнете по ѕвездите
 • Ривали - Синди Џефрис
 • Новородена ѕвезда-Синди Џефрис
 • Хари Потер и полукрвниот принц - Џ. К. Раулинг
Previous Next

[+]
 • Increase font size
 • Decrease font size
 • Default font size
 • default color
 • blue color
 • green color